Karadağ Oturum İzni Almak Zor Mu?

Karadağ Oturum İzni Almak Zor Mu?

Balkanların en güzel ülkesini sorsak, bu alanı ziyaret etmiş olan pek çok kişiden ‘Karadağ’ cevabını almamız oldukça olasıdır. Karadağ, oldukça güzel ve özellikle turistik bir şehir olduğundan ötürü, her yıl on binlerce turist tarafından ziyaret edilen ülkeler arasında yer almaktadır. Şu anda Türkiye’ye vize uygulamayan, ancak yakın zamanda Avrupa Birliği’ne girmesi muhtemel ülkeler arasında yer aldığından, fırsat varken buradan ev almak Avrupa Birliği’nde serbest dolaşmanız için size ciddi bir avantaj sağlayacaktır.

Nasıl Oturum Alabilirim?

Karadağ’dan oturma izni almak kavramı, aslında birçok kişinin başlıca sorularından bir tanesini oluşturuyor. Zira ülke, hem güzel hem de son derece turistik. Osmanlı izlerini ve eski Ortaçağ kültürünü de bir arada bulunduruyor olması sebebi ile oturma izni almak isteyen birçok kişi Karadağ’ı tercih ediyor. Para birimi olarak da Euro’yu kullanan Karadağ, Avrupa Birliği’ne girince buradan oturma ve çalışma iznine sahip olanlar da Avrupa’yı dilediğinde gezebilme ve burada çalışma fırsatına sahip olacaklar.

Karadağ’dan oturum izni almak istiyorsanız, kendiniz için bir ev almanız yeterli olacaktır. Daha sonra hukuk danışmanınızın yönlendirmeleri ile göçmenlik bürosuna giderek buradan oturum izni alabilir, evinizde oturabilirsiniz. Bu eylem aynı zamanda size çalışma izni de kazandıracak olduğundan ötürü son derece avantajlı olabilmektedir. Siz de bu yöntemi tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir